Pakavimo mašinos GAMINTOJAS

Riga Food – nozares centrālais notikums Baltijas valstīs.
5-8 septembri Riga, LATVIJA

Radpak gamybos veikla prasidėjo 1991 metais, tai buvo Tadeušo Radzanovskio iniciatyva, kuris norėjo panaudoti Kanadoje ir JAV įgytą pakavimo mašinų projektavo patirtį.

Nuosava gamybos bazė leido bendrovei nekliudomai plėstis: pradedant projektavimu, gamyba, rinkodara, o taip pat pardavimų srityje bei teikiant paslaugas. Šiuo metu įmonėje dirba virš 100 įvarių sričių specialistų, o tokią greitą įmonės plėtrą lėmė gera struktūrų organizavimo sistema – lygiagrečiai buvo formuojamos abi struktūros – administracinė ir techninė – technologinė. Radpak plėtros strategija bei tikslas yra pristatyti kompleksines pakavimo linijas TURN KEY tipo. Nuoseklių mokslinių tyrimų ir plėtros dėka Radpak pasiekė lyderio poziciją.

Nuo pat įmonės įkūrimo Radpak išsiskiria gerai klestinčia rinkodaros politika dalyvaudama didelėse mugėse tiek šalyje, tiek užsienyje. Įranga pristatinėjo tokiose mugėse kaip PACK EXPO – Čikaga, IPACK – IMA – Milanas, Manchester – Anglija, INTERPACK – Diuseldorfas, Birmingham – Anglija, ProSweets – Kelnas, Anuga FoodTec – Kelnas.

RADPAK teikia pilnas pakavimo paslaugas – nuo birių produktų pakavimo į įvairių folijų pokelius, kartonines dėžutes, šių pakuočių grupavimo, sudėjimo į kartonines dėžes, iki visų tipų pakuočių paletizavimo.

Susipažinkite su mūsų paslaugomis

Kompleksinės pakavimo linijos

Mūsų įmonės pasiūlyme rasite kompleksines pakavimo linijas, dėl to mūsų pasiūlyme privalėjo atsirasti aparatai leidžiantys efektyviai apjungti dozuojančias svarstykles, vertikalias pakavimo mašinas, kartonavimo mašinas bei bendrą pakavimą.

Siūlome rėmus bei tiltelius linijinėms svarstyklėms, kombinacinėms svarstyklėms bei tūriniams dozatoriams. apjungiame kontrolines svarstykles, metalo detektorius, spausdintuvus, etikečių spausdintuvus, robotus ir tt.

Stengiamės patenkinti individualius klientų reikalavimus, siekiant pritaikyti pakavimo linijas jų poreikiams.

Vertikalios pakavimo mašinos

Vertikalios pakavimo mašinos buvo suprojektuotos maisto, bei kitų birių produktų pakavimui į plokščius, pagalvėlės tipo, bei įvarius, kitokios formos maišelius, ar kartonines dėžutes.

Pakavimo mašina formuoja maišelius iš folijos, kurie ant pakavimo mašinos formavimo tubuso yra orientuoti vertikaliai žemyn.

Vertikalios pakavimo mašinos gali veikti “start – stop”režimu, arba nenutrūkstamu režimu vidutine bei didele sparta.

Bendras kartonavimas

Grupavimo sistemos (Case packing) – pradedant produkto dozavimu į maišelius, jo pakavimu į kartonines dėžes, yra galimybė prekes grupuoti didesnėmis partijomis.

Įmonė Radpak, siekiant patenkinti klientų lūkeščius, gamina du sistemos tipus skirtus kartoninių dėžių grupavimui.

Pirmas sistemos tipas pakuoja kartonines dėžutes ar maišelius į grupinės pakuotės dėžes. Mašina priiminėjant pavienes pakuotes sugrupuoja jas, pvz. sustatant šešias dėžutes dviem eilėmis, tada bendra, grupinė dėžė uždaroma, apklijuojama lipnia juosta, taip suformuota dėžė yra užsandarinama.

Antras sistemos tipas leidžia pakuoti į kartoninę “american box”tipo dėžę. Tai keturių viršutinių ir apatinių lankstų kartoninė dėžė, kuri yra formuojama pirmoje mašinoje, kurioje keturi dugno lankstai yra yra užlenkiami ir užklijuojami. Po to, kai dėžę suformavo pirmoji mašina, antroji – grupuoja produkto pokelių partiją, per viršų idėdama juos į suformuotą dėžę (dėl to toks pakavimo tipo vadinamas “Top Loader Cas Packer”). Paskutine šios sistemos dalimi yra klijavimo mašina, tai aparatas, kuris uždaro keturis viršutinius lankstus ir užsandarina dėžę.

Kartonavimo mašinos

Radpak įmonė taip pat gamina kartonavimo aparatus. Tai aparato tipas, kuris suformuoja dėžutę tokiu principu: plokščia, iš anksto suklijuotą dėžutė suformuojama, tada į vidų patiekiamas birus produktas, dėžutė vėliau yra užsandarinama klijais arba kitokio tipo užraktu.

Visi šie veiksmai vyksta automatiškai, o apjungus jį su pakavimo į folijos pokelius aparatu, mes galime gauti visiškai automatinį rinkinį, kurio našumo rezultatai labai aukšti.

Mūsų platus kartonavimo mašinų asortimentas leidžia patenkinti plataus spektro klientų lūkesčius susijusius su minimaliais ir maksimaliais matmenimis, bei našumu.

Priklausomai nuo produkto, siūlome vertikaliai arba horizontaliai orientuotas kartonavimo mašinas: pavienius produktus galime pakuoti kartonavimo mašinoje, kuri yra orientuota horizontaliai, o birias bei smulkias medžiagas pakuojame tiesiogiai į vertikaliai orientuotas kartonavimo mašinas. Ekonomiškos kartonavimo mašinos gali veikti “start – stop”režimu arba nenutrūkstamu, aukšto našumo režimu.

Svarstyklės

Linijinės svarstyklės (Linear weighers) – naudojamos suformuoti produktų svorį kibirėlyje vibracinių latakų bei svorinių tenzodaviklų dėka. Priklausomai nuo produkto tipo, norimo pakuoti produkto svorio dydžio, galime parinkti sveriamųjų takelių dydį, jų kiekį arba sveriamųjų kibirėlių dydį.
Radpak įmonė savo pasiūlyme turi linijines svarstykles nuo 1 iki 6 kanalų (įmanomos ir kitokios konfigūracijos). Sveriamasis diapazonas nuo 20 gramų iki 25 kilogramų, priklausomai nuo svarstyklių modelio. Garantuojame aukštą svėrimo tikslumą (ypač sveriant didelius svorius).

Kombinacinės svarstyklės (Multihead Combi Weighers) – Radpak įmonės gaminamos kombinacinės svarstyklės pasižymi dideliu našumu bei tikslumu. Siūlome dešimties ir keturiolikos galvučių, kombinacines svarstykles su galimybe pasirinkti sveriamųjų kibirėlių kiekį ir vibracinių latakų formą.

Svarstyklės pagamintos iš nerūdijančio IP66 klasės plieno, tinkamos plauti. Valdiklis su dideliu, spalvotu jutikliniu ekranu turi įdiegtą statistikos funkciją, kuri leidžia Jums kontroliuoti pakavimo procesą.

Tūriniai dozatoriai

Kaušelinis tūrinis dozatorius

Dozuoja užduotą produkto dozę užpildant kaušelio turinį. Ant besisukančios plokštės galime sumontuoti 6 ar 8 kaušelius, kurie atitinkamai pasukus prie įbėrimo pozicijos, yra užpildomi iš viršaus, kad vėliau sukant besisukančią plokštę kaušeliai pristatomi į išpylimo į poziciją. Kaušeliniame tūriniame dozatoriuje kaušelių tūris reguliuojamas valdiklio pagalba derinant kaušelio įpilamos ertmės aukštį. Koregavimas yra automatizuotas, naudojant pakavimo mašinos jutiklinį skydelį. Šio dozatoriaus našumas – 120 dozavimų/min.
Paprasto veikimo principo dėka dozatoriaus našumai yra labai aukšti.

Sraigtiniai apimties dozatoriai (Volumetric Auger Dosers)

Dozuoja norimą kiekį produkto naudojant kontroliuojamą dozavimo sraigto sukimąsi. Platus sraigtų diametro pasirinkimas leidžia dozuoti su labai dideliu svorių diapazonu, dideliu tikslumu bei efektyvumu. Paprastas sraigtinio tūrinio dozatoriaus veikimo principas leidžia ilgai ir be rūpesčių naudotis šiuo dozatoriaus tipu.

Parsisiųsti katalogą

Kontaktinė forma

Esame suinteresuoti pasiūlymu:

Jūsų žinutė